Ketaus keptuvė su nuimama rankena Brizoll 24cm

 • Ketaus keptuvė su nuimama rankena Brizoll 24cm

  Kaina 1299

  Greitas pristatymas! (užsakius iki 15 valandos. Užsakymai po 15 valandos bus išsiųsti sekančią dieną)

  Užduokite klausimą apie produktą: +37063713444

  Užduokite klausimą apie produktą: +37063713444

  Į krepšelį 
  Prekių grupė
  Keptuvės
  Skersmuo (cm):
  24 cm
  Tinka viryklėms:
  Pritaikyta visų tipų viryklėms
  Pagaminta iš
  Ketaus
  Tipas
  Standartinė
  Serija
  Optima
  Papildoma informacija
  Su nuimama medine rankena
  Gamintojas
  Brizoll
 • Prekių išmatavimai:

  Skersmuo - 24 cm,

  Aukštis - 4.65 cm,

  Svoris - 1.93 kg,

  Tūris - 1.66 L

  Dugno storis - 4.5mm

  Sienelės storis - 3.5 mm

  Suderinami viryklių tipai - Dujinė, Elektrinė, Indukcinė, Stiklo keramika

  Medžiaga – Ketus

  Brizoll Optima“ yra geriausias pagal savo kainų kategoriją, pagaminti iš modernių medžiagų. Bendrovė kaip pagrindą pasirinko karščiui atsparų ketaus, dėl kurio paviršius greitai ir tolygiai įkaista ir ilgą laiką palaiko temperatūrą. Ergonomiška guminė rankena suteikia patogų sukibimą ir patogų naudojimą.Į keptuvę Leidžiama naudoti ant bet kokio paviršiaus. Dėl storo dugno atsiranda viryklės poveikis - šiluma pasiskirsto kiekviename kampe, į blyną patenka iš visų pusių. „Brizoll Optima“ leidžiama naudoti bet kokiam nerūgščiam maistui kepti.
  Apžvalgų vartotojai kalba apie nuostabias keptuvės savybes: jums reikia dažniaukepti ant jo yra blynų, kad susidarytų storas nelipnus aliejaus sluoksnis. Tada maistas neprilimpa, jis įgauna unikalų skonį ir aromatą.


  "Ketaus keptuvės puikiai tinka produktams, kuriuos reikia ilgai kepti, pavyzdžiui, mėsai. Ketaus keptuvėje kepamų produktų nebūtina dažnai maišyti. Be to, jos yra pačios storiausios, nebijo įbrėžimų ir aukštos temperatūros, ilgai išlaiko šilumą.

  Dėl specifinės ketaus struktūros tai sunkiai įšylantys, bet atlaikantys labai aukštą temperatūrą ir ilgai palaikantys šilumą indai, tinkantys kepti bei troškinti. Šiuose puoduose patartina gaminti ilgai verdamus ar kepamus patiekalus: kepti žąsį, antį, kalakutą ar gaminti plovą. Juose iš mėsos neišgaruoja vanduo, todėl ji būna daug sultingesnė ir skanesnė. Šie puodai yra gana sunkūs, pasižymi ilgaamžiškumu, tinka visų tipų viryklėms. Panaudoję ketaus indą, jį nusausinkite ir ištepkite aliejumi. Tokiems indams prižiūrėti ir plauti netinka šveitikliai

  Dar vienas ketaus indų naudojimo pliusas yra tas, kad jūs išvengiate kontakto su kenksmingomis medžiagomis, kurių yra nepridegančių keptuvių dangoje. Kenksmingosios medžiagos garų pavidalu formuojasi, jeigu tefloninė keptuvė kaitinama ant stiprios ugnies. Jų gali patekti ir į maistą, jeigu naudojama keptuvė, kurios paviršius yra pažeistas."