Keraminės kepsninės KAMADO CLUB JUNIOR, RAUDONA

 • Keraminės kepsninės KAMADO CLUB JUNIOR, RAUDONA

  Kaina 399 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.

  Greitas pristatymas! (užsakius iki 15 valandos. Užsakymai po 15 valandos bus išsiųsti sekančią dieną)

  Užduokite klausimą apie produktą: +37063713444

  Užduokite klausimą apie produktą: +37063713444

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  KAMADOCLUB
 • Skersmuo: 41 cm
  Kepimo grotelių skersmuo: 34 cm
  Daugiafunkcinė dviejų zonų kepimo sistema: Taip
  Uždangalas: Taip
  Keraminis karščio deflektorius: Taip
  Žnyplės grotelėms: Taip
  Pelenų žarsteklis: Taip
  Kepsninės kojelės: Taip
  Kepimo grotelės: Taip
  Spalva: Juoda
  Kepsninės svoris: 40
  Pakuotės matmenys: AxPxG: 58 x 50 x 45 cm

   

  Kamado Club JUNIOR – atnaujintas keraminės kepsninės modelis pasižymintis ypač funkcionalia kepimo sistema su dviejų pusmėnulių deflektoriais ir dvigubu grotelių laikikliu, kuriame patogiai telpa riebalų surinkimo indas. Groteles galima pakelti arba nuleisti į kelis skirtingus aukščius, pasirenkant tinkamiausią lygį kepamam ar rūkomam patiekalui. Pasinaudojus papildomu laikikliu lengvai susideda picos kepimo sistema, kuri leidžia cirkuliuoti ypač dideliam oro srautui, taip išlaikant aukštą kepimo temperatūrą. Naujas grilius yra daug talpesnis dėl padidinto kupolo ir dar aplikos poveikiui, karščiui, smūgiams ir riebalams atsparios stiklo pluošto tarpinės.

   

  Kamado Club - išskirtinė keraminė kepsninė, savo originaliu DiamondCut išorės dizainu, juoda spalva ir svarbiausia – nemokamais priedais. Pirkdami Kamado Club JUNIOR Jūs iš karto gaunate sukomplektuotą BBQ stebuklą, kiemo karalienę, kuri išplės Jūsų gastronominius sugebėjimus iki mėnulio ir atgal. Jūsų virtuvės įranga verks, ilgėsis Jūsų, orkaitėje pradėsite sandėliuoti kulinarijos vadovėlius, o mikrobangų krosnelė liks tik slogus prisiminimas iš praeities. Kamado Club JUNIOR - ne tik prabangi šašlykinė, kuriai reikia išleisti dar krūvą pinigų, kaip kokiai jaunai draugei, kuriai vis negana naujų batelių. Pirkdami Kamado Club JUNIOR kepsninę, nemokamai gaunate priedų už daugiau nei 100 eurų – tai nerūdijančio plieno grotelės, 2 pusiniai karščio deflektoriai, papildomas laikiklis kepimo sistemai, lietaus uždangalas, pelenų žarsteklis ir žnyplės!

  Kamado Club Junior kepsninė

  Dviejų krypčių viršutinė sklendė

  Kamado Club Junior dviejų krypčių sklendė

  Aukštos kokybės, dviejų krypčių, viršutinė sklendė, leidžia efektyviai kontroliuoti temperatūrą ir oro srautą. Pilnai atidarytos sklendės maksimaliai padidina oro srauto cirkuliaciją, taip ypatingai stipriai įkaitina anglis kepimams aukštose temperatūrose ant ketaus grotelių arba picų kepimui. Ši funkcija pasitarnaus norint atlikti savaiminį kepsninės vidaus valymą, kitaip vadinama, pirolizę. Kamado Club Junior viršutinė sklendė pagaminta iš korozijai atsparių medžiagų, todėl visuomet atrodys nepriekaištingai, net jei bus naudojama itin atšiauriomis sąlygomis - lyjant ir sningant.

  Ugniadėžė

  Kamado Club Junior ugniadėžė

  Ugniadėžė - itin svarbus Kamado Club Junior komponentas. Aukštos kokybės keraminė ugniadėžė atlaikys itin didelę kaitrą, todėl galėsite ruošti įvairius patiekalus nesibaimindami esamos temperatūros! Aktyviai naudojant kespninę (ypač komerciniais tikslais) atsiranda didelė ugniadėžės skilimo tikimybė. Ir tai nėra paslaptis, tačiau mūsų Kamado Club Junior ugniadėžė pagaminta pagal naujausias technologijas, todėl drąsiai galime teigti, jog tai kokybiška kespninės dalis. Kokybę atspindi mūsų suteikiama 2 metų garantija fiziniamas asmenims ir garantinių įsipareigojimų laikymasis. Juridniams asmenims, kurie naudos kepsninę komerciniais tikslais, ugniadėžei suteikiame net 1 metų garantiją!

  Premium klasės kepsninės termometras

  Kamado Club Junior PREMIUM termometras

  Stiklo pluošto tarpinė

  Kamado Club Junior stiklo pluošto tarpinė

  Kamado Club rūpinasi savo klientais ir jų kepsninėmis, todėl nori pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produktus. Vienas iš tokių - stiklo pluošto tarpinė Kamado Club Junior modelyje. Tai tarpinė, kuri pasižymi itin aukštos kokybės standartais. Karščiui atspari, nedegi ir atlaikanti iki 540 C temperatūrą tarpinė. Tarpinės sudedamojoje dalyje yra plieno, todėl ši tarpinė atspari mechaniniams pažeidimams bei maksimaliai sumažina oro nutekėjimą, o Jūsų kepsninė taps gerokai sandaresnė.

  Jūsų 5 Kamado Club JUNIOR dovanos! Norite sužinoti, ką gausite pirkdami Kamado Club JUNIOR kepsninę? Žiūrėkite žemiau:

  Kepimo sistema su dviejų pusmėnulių deflektoriais ( Dovana Nr.1 )

  Ypač funkcionali kepimo sistema su dviejų pusmėnulių deflektoriais ir dvigubu grotelių laikikliu, kuriame patogiai telpa riebalų surinkimo indas. Groteles galima pakelti arba nuleisti į kelis skirtingus aukščius, pasirenkant tinkamiausią kepamam ar rūkomam patiekalui. Pasinaudojus papildomu laikikliu lengvai susideda picos kepimo sistemą, kuri leidžia cirkuliuoti ypač dideliam oro srautui, taip išlaikant aukštą kepimo temperatūrą. Karščio deflektoriai būtini kepant ilgiau nei 20 minučių, rūkant. Jie riboja tiesioginę kaitrą ir paskleidžia karštį cirkuliuoti ratu. Tada maistas kepa tolygiai, jo nereikia vartyti, vienodai apskrunda iš visų pusių. Kepant su deflektoriais (netiesioginėje kaitroje), rekomenduojama geriau pasirinkti ilgesnį kepimo laiką žemesnėje temperatūroje, taip patiekalas išsaugo saugiau skonio ir sultingumo.

  Kepimo grotelės ( Dovana Nr.2 )

  Kamado Club JUNIOR Kepimo grotelės
  Kepsninės uždangalas ( Dovana Nr.3 )
  Kamado Club JUNIOR Kepsninės uždangalas
  Žnyplės grotelėms ( Dovana Nr.4 ) 
   
  Kamado Club JUNIOR Žnyplės grotelėms
   
  Pelenų žarsteklis ( Dovana Nr.5 ) 
  Kamado Club JUNIOR Pelenų žarsteklis