Gili ketaus keptuvė Brizoll "Monolith" 24 cm

 • Gili ketaus keptuvė Brizoll "Monolith" 24 cm

  Pilnai paruoštas naudojimui ir nereikalauja papildomo išdeginimo.

  Prekių grupė
  Keptuvės
  Skersmuo
  24 cm
  Tinka viryklėms:
  Pritaikyta visų tipų viryklėms. Idealiai tinka naudoti ant atviros ugnies ir ant laužo
  Medžiaga
  Ketaus
  Tipas
  Gilios keptuvės
  Prekės ženklas
  Brizoll
  Gamintojas
  Brizoll
 • Skanu ir greita maisto gaminimo patirtis laukia Jūsų su mūsų ketaus keptuve su metaline rankena! Ši keptuvė yra ne tik patogi ir lengvai valdoma, bet ir yra pagaminta iš aukštos kokybės ketaus, kuris padeda išlaikyti maistą skanų ir sveiką. Tad jei norite mėgautis skaniu ir greitu maisto gaminimu, mūsų ketaus keptuvė su metaline rankena yra būtent tai, ko Jums reikia! Užsisakykite ją jau dabar ir mėgaukitės malonia maisto gamybos patirtimi. 


  Prekių išmatavimai:

  Skersmuo - 24 cm,

  Aukštis - 6 cm,

  Svoris - 2 kg,

  Tūris - 2.62 L

  Dugno storis - 4.5mm

  Sienelės storis - 3.5 mm

  Suderinami viryklių tipai - Dujinė, Elektrinė, Indukcinė, Stiklo keramika

  Medžiaga – Ketus

   

  Ketaus indai Brizoll «Monolith» puikiai tinka produktams, kuriuos reikia ilgai kepti, pavyzdžiui, mėsai. Ketaus keptuvėje kepamų produktų nebūtina dažnai maišyti. Be to, jos yra pačios storiausios, nebijo įbrėžimų ir aukštos temperatūros, ilgai išlaiko šilumą.

  Dėl specifinės ketaus struktūros tai sunkiai įšylantys, bet atlaikantys labai aukštą temperatūrą ir ilgai palaikantys šilumą indai, tinkantys kepti bei troškinti. Šiuose puoduose patartina gaminti ilgai verdamus ar kepamus patiekalus: kepti žąsį, antį, kalakutą ar gaminti plovą. Juose iš mėsos neišgaruoja vanduo, todėl ji būna daug sultingesnė ir skanesnė. Šie puodai yra gana sunkūs, pasižymi ilgaamžiškumu, tinka visų tipų viryklėms. Panaudoję ketaus indą, jį nusausinkite ir ištepkite aliejumi. Tokiems indams prižiūrėti ir plauti netinka šveitikliai

  Dar vienas ketaus indų naudojimo pliusas yra tas, kad jūs išvengiate kontakto su kenksmingomis medžiagomis, kurių yra nepridegančių keptuvių dangoje. Kenksmingosios medžiagos garų pavidalu formuojasi, jeigu tefloninė keptuvė kaitinama ant stiprios ugnies. Jų gali patekti ir į maistą, jeigu naudojama keptuvė, kurios paviršius yra pažeistas.

 • Rekvizitai

  MB "Grofa UA"

  Įmonės kodas 304864874

  PVM mokėtojo kodas LT100012320719

  A/s LT537180300002462631

  AB Šiaulių bankas

  Tel.+37063713444

  El. paštas. info@ulpr.lt

  Kirtimų g. 47 , Vilnius LT-02244