Dvipusės ketaus grotelės Brizoll 36cm

 • Dvipusės ketaus grotelės Brizoll 36cm

  Kaina 4899
  6720 Sutaupykite 1821

  Greitas pristatymas! (užsakius iki 15 valandos. Užsakymai po 15 valandos bus išsiųsti sekančią dieną)

  Užduokite klausimą apie produktą: +37063713444

  Užduokite klausimą apie produktą: +37063713444

  Į krepšelį 
  Prekių grupė
  Keptuvės
  Skersmuo
  36 cm
  Tinka viryklėms:
  Pritaikyta visų tipų viryklėms. Idealiai tinka naudoti ant atviros ugnies ir ant laužo
  Medžiaga
  Ketaus
  Gamintojas
  Brizoll
 • Prekių išmatavimai:

  Skersmuo - 36 cm,

  Svoris - 6 kg,

  Dugno storis - 4.5mm

  Sienelės storis - 3.5 mm

  Suderinami viryklių tipai - Pritaikyta visų tipų viryklėms

  Medžiaga – Ketus

  Dvipusės ketaus grotelės Brizoll yra puiki alternatyva standartinėms grotelėms, kuri gerokai praplės jūsų kulinarines galimybes ir leis gaminti maistą tiek lauke, tiek namuose!
  Jo banguotas ir lygus paviršius lemia jo paskirtį ruošiant konkretų patiekalą.
  Ketaus grotelės Brizoll yra universalus priedas, su kuriuo galite lengvai gaminti patiekalus ant atviros ugnies arba orkaitėje ir originaliai patiekti juos ant stalo.
  Dėl didelės šiluminės talpos ketaus plokštainis ilgai išlaiko ant jo gaminamo ir patiekiamo patiekalo temperatūrą, o tai svarbu, kai patiekalai patiekiami atvirose terasose ar gamtoje.

   

   "Ketaus indai puikiai tinka produktams, kuriuos reikia ilgai kepti, pavyzdžiui, mėsai. Ketaus keptuvėje kepamų produktų nebūtina dažnai maišyti. Be to, jos yra pačios storiausios, nebijo įbrėžimų ir aukštos temperatūros, ilgai išlaiko šilumą.

  Dėl specifinės ketaus struktūros tai sunkiai įšylantys, bet atlaikantys labai aukštą temperatūrą ir ilgai palaikantys šilumą indai, tinkantys kepti bei troškinti. Šiuose puoduose patartina gaminti ilgai verdamus ar kepamus patiekalus: kepti žąsį, antį, kalakutą ar gaminti plovą. Juose iš mėsos neišgaruoja vanduo, todėl ji būna daug sultingesnė ir skanesnė. Šie puodai yra gana sunkūs, pasižymi ilgaamžiškumu, tinka visų tipų viryklėms. Panaudoję ketaus indą, jį nusausinkite ir ištepkite aliejumi. Tokiems indams prižiūrėti ir plauti netinka šveitikliai

  Dar vienas ketaus indų naudojimo pliusas yra tas, kad jūs išvengiate kontakto su kenksmingomis medžiagomis, kurių yra nepridegančių keptuvių dangoje. Kenksmingosios medžiagos garų pavidalu formuojasi, jeigu tefloninė keptuvė kaitinama ant stiprios ugnies. Jų gali patekti ir į maistą, jeigu naudojama keptuvė, kurios paviršius yra pažeistas."
    

 • Rekvizitai

  UAB "Ukrainos ir Lietuvos prekybos rūmai"

  Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius
  Įmonės kodas 303914445
  A/s LT21 7300 0101 4274 6818
  AB Swedbank
  Tel.+37063713444

  +37065206641
  El.p. info@ulpr.lt