Keraminės kepsninės KAMADO CLUB PRO, PILKA

 • Keraminės kepsninės KAMADO CLUB PRO, PILKA

  Kaina 829 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.

  Greitas pristatymas! (užsakius iki 15 valandos. Užsakymai po 15 valandos bus išsiųsti sekančią dieną)

  Užduokite klausimą apie produktą: +37063713444

  Užduokite klausimą apie produktą: +37063713444

  Į krepšelį 
  • Juodas DiamondCut dizainas
  • Išskirtinai aukšta kokybė
  • 59 cm skersmuo
  Gamintojas
  KAMADOCLUB
 • Skersmuo: 59 cm

  Kepimo grotelių skersmuo: 48 cm

  Daugiafunkcinė dviejų zonų kepimo sistema: Taip

  Uždangalas: Taip

  Keraminis karščio deflektorius: Taip

  Žnyplės grotelėms: Taip

  Pelenų žarsteklis: Taip

  Kepsninės kojelės: Taip

  Spalva: Pilka

  Kepsninės svoris: 112

  Pakuotės matmenys: AxPxG: 92 x 72 x 72 cm
   

  Kamado Club PRO – naujojo dizaino kepsninė patenkins net išrankiausio gurmano lūkesčius. Padidintas viršutinis dangtis išplėtė kepimo tūrį, dar patogiau keps dideli mėsos gabalai, net kelios vištos vienu metu arba, užgriuvus geriausių draugų būriui, daugybė mėsos/žuvies/daržovių su papildomu grotelių paaukštinimu. Ypač tvirta, aplinkos poveikiui, karščiui ir riebalams atspari stiklo pluošto tarpinė padidins malonumą kepti, o naujas, premium klasės, kepsninės termometras prides tikslumo tobuliems patiekalams.

  Kamado Club PRO – tai išskirtinė molinė kepsninė, savo originaliu DiamondCut išorės dizainu, pilka spalva ir svarbiausia – nemokamais priedais. Pirkdami Kamado Club PRO Jūs iš karto gaunate sukomplektuotą BBQ stebuklą, kiemo karalienę, kuri išplės Jūsų gastronominius sugebėjimus iki mėnulio ir atgal. Jūsų virtuvės įranga verks, ilgėsis Jūsų, orkaitėje pradėsite sandėliuoti kulinarijos vadovėlius, o mikrobangų krosnelė liks tik slogus prisiminimas iš praeities. Kamado Club PRO tai ne tik prabangi šašlykinė, kuriai reikia išleisti dar krūvą pinigų, kaip kokiai jaunai draugei, kuriai vis negana naujų batelių. Pirkdami Kamado Club PRO kepsninę, nemokamai gaunate priedų už daugiau nei 200 eurų – tai dviejų aukštų kepimo sistema su dviejų pusmėnulių karščio deflektoriumi, lietaus uždangalas, puodų laikiklis, žnyplės karštoms grotelėms pakelti ir pelenų žarsteklis!

  Termometras

  Kamado Club PRO premium termometras

   

  Atnaujintas, premium kokybės, originalus Kamado Club termometras itin tiksliai ir aiškiai rodo temperatūrą, esančią kepsninės viduje. Nuolat matysite, kokioje temperatūroje kepa arba rūkinama mėsa, vištiena, žuvis, daržovės ar kiti patiekalai.

  Dviejų krypčių viršutinė sklendė 

  Kamado Club PRO dviejų krypčių sklendė

   

  Aukštos kokybės, dviejų krypčių, viršutinė sklendė, leidžia efektyviai kontroliuoti temperatūrą ir oro srautą. Pilnai atidarytos funkcija maksimaliai padidina oro srauto cirkuliaciją, taip ypatingai stipriai įkaitinda, anglis kepimams aukštose temperatūrose ant ketaus grotelių arba picų kepimui Kamado Club PRO viršutinė sklendė pagaminta iš korozijai atsparių medžiagų, todėl visuomet atrodys nepriekaištingai, net jei bus naudojama itin atšiauriomis sąlygomis - lyjant ir sningant.

   

  Ugniadėžė

  Kamado Club PRO ugniadėžė

   

  Ugniadėžė - itin svarbus Kamado Club PRO komponentas. Aukštos kokybės keraminė ugniadėžė atlaikys itin didelę kaitrą, todėl galėsite ruošti įvairius patiekalus nesibaimindami esamos temperatūros! Aktyviai naudojant kespninę (ypač komerciniais tikslais) atsiranda didelė ugniadėžės skilimo tikimybė. Ir tai nėra paslaptis, tačiau mūsų Kamado Club PRO ugniadėžė pagaminta pagal naujausias technologijas, todėl drąsiai galime teigti, jog tai kokybiška kespninės dalis. Kokybę atspindi mūsų suteikiama 2 metų garantija fiziniamas asmenims ir garantinių įsipareigojimų laikymasis. Juridniams asmenims, kurie naudos kepsninę komerciniais tikslais, ugniadėžei galime pasiūlyti net 1 metų garantiją!

  Medinės Kamado Club PRO lentynos

  Kamado Club PRO šoninės lentynos

   

  Ruošiant įvarius BBQ patiekalus Jums tenka kažkur priglausti indus, talpas, skysčius, peilius ir kitus reikalingus daiktus. Dažnai tam prireikia stalo. Kamado Club PRO kepsninė turi patogius šoninius staliukus, ant kurių nesunkiai tilps reikalingiausi priedai, o esant poreikiui ypač patogiai gaminti ir kepti vienoje vietoje Kamado Club komanda gali Jums pasiūlyti įvairių kepsninių stalų impregnuotų ekologiškais aliejais ir bičių vašku, tinkamų tiesioginiam sąlyčiui su maistu ir tuo pačiu pasižyminčių ypač dideliu atsparumu atmosferos poveikiui. Baigėte gaminti? Tiesiog užlenkite abu stalviršius žemyn. Patogu!

  Stiklo pluošto tarpinė

  Kamado Club PRO stiklo pluošto tarpinė

  Kamado Club rūpinasi savo klientais ir jų kepsninėmis, todėl nori pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produktus. Vienas iš tokių - stiklo pluošto tarpinė Kamado Club PRO modelyje. Tai tarpinė, kuri pasižymi itin aukštos kokybės standartais. Karščiui atspari, nedegi ir atlaikanti iki 540 C temperatūrą tarpinė. Tarpinės sudedamojoje dalyje yra plieno, todėl ši tarpinė atspari mechaniniams pažeidimams bei maksimaliai sumažina oro nutekėjimą, o Jūsų kepsninė taps gerokai sandaresnė.

  Jūsų 5 Kamado Club PRO dovanos! Norite sužinoti, ką gausite pirkdami Kamado Club PRO kepsninę? Žiūrėkite žemiau:

  Dviejų zonų kepimo sistema ( Dovana Nr.1 )

  Kamado Club PRO Dviejų zonų kepimo sistema Kamado Club PRO Dviejų zonų kepimo sistema

  Kepsninės uždangalas ( Dovana Nr.2 ) 

  Kamado Club PRO Kepsninės uždangalas

   

  Žnyplės grotelėms ( Dovana Nr.3 )

  Kamado Club PRO Žnyplės grotelėms
  Pelenų žarsteklis ( Dovana Nr.4 ) 
  Kamado Club PRO Pelenų žarsteklis
   
  Puodų laikiklis ( Dovana Nr.5 )
  Puodų laikiklis Kamado Club
  26 cm skersmens puodų laikiklis!